Gięcie rur to usługa wykorzystywana w wielu gałęziach gospodarki – w budownictwie, motoryzacji, branży kolejowej, maszynowej, petrochemicznej, itd. Rury występują praktycznie wszędzie, nawet przy zwykłych ogrodzeniach. Zanim jednak będą gotowe do użytku, muszą zostać poddane odpowiedniej obróbce.

Oferujemy gięcie rur i profili na sterowanej numerycznie giętarce trzpieniowej. Maksymalna średnica giętej rurki to 50 mm, zaś grubość ścianki – 2,5 mm. Zajmujemy się obróbką rur stalowych, nierdzewnych, aluminiowych oraz miedzianych.

Dzięki wykorzystaniu maszyny CNC uzyskujemy detale o dużej dokładności. Sam proces jest zaś powtarzalny. Umożliwia więc stworzenie serii tych samych produktów. Warto też zaznaczyć, że czas gięcia jest znacznie krótszy niż w przypadku tradycyjnych maszyn, co znacząco przyspiesza proces realizacji zlecenia.

Gięcie rur to nic innego, jak rozciąganie części włókien i ścieśnianie drugiej. Nasi pracownicy wybierają moc urządzenia, tak by proces nie powodował zmian technicznych i nie wpłynął na wytrzymałość metalu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym mamy możliwość produkcji rur o najbardziej skomplikowanych kształtach. Oprócz gięcia rur, wykonujemy też ich spawanie oraz malowanie zabezpieczające.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.