Klienci, którzy korzystają z naszych konstrukcji, mają pewność, że są one odporne i nie rozpadną się pod wpływem działania sił mechanicznych. Z pewnością wpływa to pozytywnie na komfort użytkowania produktów. Usługi spawalnicze przeprowadzane są zgodnie z wszelkimi przepisami i normami bezpieczeństwa, a nad przebiegiem prac czuwa koordynator. Wykonujemy zlecenia na podstawie dokumentacji przygotowanej przez klienta lub – jeśli projekt tego wymaga – sporządzamy ją samodzielnie.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu prac spawalniczych metodą TIG oraz MIG/MAG. Naszymi głównymi wyrobami są meble i detale ozdobne. Spawamy głównie stal nierdzewną, ale mamy też doświadczenie w obróbce stali konstrukcyjnej czy aluminium. Posiadamy nowoczesny sprzęt pozwalający na precyzyjne przeprowadzenie wszelkich prac spawalniczych. Dbamy o estetykę łączonych detali. W związku z tym, że większość zlecanych nam zadań dotyczy elementów ozdobnych wykorzystywanych we wnętrzach, kładziemy duży nacisk na precyzję wykonania.

Zaletą metody MAG jest szybkość oraz możliwość pracy we wszystkich pozycjach. Jest to spawanie łukowe za pomocą elektrody topliwej w osłonie gazów. Doskonale sprawdza się przy cienkich elementach stalowych wymagających dużej wydajności spawania ręcznego.

Z kolei spawanie TIG odbywa się w osłonie argonu gazu obojętnego. Wykonane prawidłowo gwarantuje maksymalną wytrzymałość na działanie sił mechanicznych. Podczas spawania nie wytwarza się też żużel – produkt uboczny, który zwykle powoduje zanieczyszczenia. Powstały w ten sposób materiał będzie miał czystą, gładką powierzchnię. Metoda TIG jest stosowana przy wytwarzaniu konstrukcji ze stali wysokostopowych, stali specjalnych, stopów aluminium, niklu, magnezu, tytanu oraz innych metali reaktywnych czy żaroodpornych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.