Dlaczego my?

Wyspecjalizowany zespół

Filarami naszej marki są ludzie oraz wysoka jakość! Dzięki temu, że fundamentem działalności są nasi pracownicy, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Starannie dobrany zespół ekspertów, a zarazem pasjonatów tego, co robią, codziennie dba o to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Nad poszczególnymi procesami technologicznymi oraz na każdym etapie kontaktu z klientem czuwa specjalista. W ten sposób, zlecane nam zamówienia, zawsze wykonujemy precyzyjnie, z dbałością o szczegóły i parametry techniczne. Dbając o najwyższy poziom obsługi klienta, nasi specjaliści zawsze są dla Państwa dostępni, służąc fachową poradą.

 

Zawsze na czas

Jako solidny partner do współpracy szanujemy Państwa czas i wykonujemy powierzone nam zadania, zgodnie z ustalonym terminem.
Dużą ilość powierzanych nam zleceń stanowią komponenty różnego rodzaju części maszyn, urządzeń czy systemów, które są jednym z elementów całego procesu produkcyjnego. Doskonale wiemy, o tym, że tutaj liczy się czas. Każdy z nas ma jakieś zobowiązania czasowe, my wobec Państwa, a Państwo wobec swoich klientów. Nie składamy obietnic bez pokrycia ekspresowego wykonania zlecenia, ale gwarantujemy, że wszystko będzie na czas!

 

Human is the future

Jesteśmy świadomi, że doceniany pracownik, nie tylko jest lojalny i oddany, ale podchodzi do swojej pracy z lepszym nastawieniem.

Dzięki, temu, że nasi pracownicy są szanowani, a ich wkład w wykonywane obowiązki spotyka się z naszym ogromnym uznaniem, atmosfera w pracy jest przyjazna, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług i odpowiedni stosunek do klienta oraz wysoki stopień zaangażowania. Szanując naszych pracowników, szanujemy również klientów. Zwracamy szczególną uwagę na relację panujące wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz – w kontaktach z partnerami. Jesteśmy dumni z tego, że czas spędzony na pracy, nie stanowi dla naszego zespołu przykrego obowiązku, lecz jest wyzwaniem, dzięki któremu mogą się rozwijać i piąć coraz wyżej. Zaangażowanie naszych pracowników wynika z ich chęci, a nie konieczności. W HMM, po prostu chce się pracować!

 

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego odpowiadamy na Państwa potrzeby.

Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy zlecenia uwzględniające specjalne życzenia klienta. Realizacja nawet nietypowych zleceń na najwyższym poziomie jest u nas standardem, od którego nie ma wyjątku. Państwa oczekiwania, są dla nas wyznacznikiem dalszej współpracy, ponieważ realizujemy to, na czym naszym klientom zależy! Zwracając szczególną uwagę na komunikację z klientem, a także wewnątrz firmy, osiągamy najlepsze efekty, co skutkuje bardzo wysokim poziomem zadowolenia ze współpracy z nami.

 

Odległość to nie problem

Obsługujemy klientów zarówno z okolic Krakowa, jak i Warszawy, Katowic, Łodzi, Rzeszowa, Gliwic, Krosna, Poznania oraz Niemiec. Przyjmujemy zlecenia z całej polski, a także z zagranicy! Cały etap kontaktu z klientem, przesyłanie wszelkiej dokumentacji, uzgodnienia wykonujemy zdalnie, drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym partnerem już dziś!

 

Wyceniamy

Otrzymując zapytanie, analizujemy je oraz konsultujemy się z klientem. Zapoznajemy się z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Sporządzamy adekwatny kosztorys, a następnie przesyłamy go. Cenę uzależniamy od indywidualnych czynników, a w przypadku seryjnych zleceń mamy atrakcyjne stawki!

Tworzymy próbki

Aby zaprezentować Państwu, jak finalnie będzie wyglądał zamówiony element, tworzymy próbki. Na ich podstawie możemy zobrazować, jakie maksymalne efekty jesteśmy w stanie uzyskać w tym konkretnym zamówieniu.

 

Wykonujemy zlecenie

W kolejnym etapie współpracy przechodzimy do wykonania zlecenia. Na podstawie przesłanej dokumentacji projektowej tworzymy program, który przekazywany jest kolejno do naszych wykwalifikowanych operatorów obrabiarek numerycznych, którzy czuwają nad tym, by praca przebiegała efektywnie.

Kontrolujemy jakość

Sprawdzamy ją na każdym z etapów prac, jednak nie oddajemy klientowi zamówionych produktów bez końcowej, dokładnej kontroli jakości.